TA DOMENA JEST NA SPRZEDAŻ

tel. 603 977 603

LIST MOTYWACYJNY

www.listmotywacyjny.pl

profesjonalnie
rzeczowo
za darmo

"W każdym piśmie widnieje problem konkretnej osoby, sęk w tym by ją czytający czytając dostrzegł"   C.J. Borrow


adsense
wyszukiwarka


Twoja wyszukiwarka

działy poradnika


strona główna
wstęp
komu i po co?
zanim zaczniesz pisać
schemat
dobór słów
czego unikać, chwalić się?
10 podstawowych rad
curriculum vitae
jak napisać cv
podanie o pracę
życiorys
rozmowa kwalifikacyjna
doradztwo personalne
najczęstsze pytania
historia
humor

adsense
pokrewne artykuły


wizytówka
portfolio
zbiór artykułów
inne pisma
referencje

powiadamianie


wyślij adres znajomemu
podaj adres e-mail:

najpopularniejsze


sekretarka
nauczyciel (list)
nauczycielka (CV)
sprzedawca
spawacz
lekarz rodzinny
stolarz (humor)
murarz (l)
inżynier budowlany
kucharz
przedstawiciel handlowy

wzory


cv wzór
wzory cv
list motywacyjny wzór

szablony


cv szablony
list motywacyjny szablony

przykłady listów


list motywacyjny przykład
przykłady listów
list motywacyjny grafika

przykłady CV


przykład CV
przykłady CV
curriculum vitae grafika

format pdf


list motywacyjny pdf
curriculum vitae pdf

w innych językach


po angielsku
po niemiecku
inne języki

poszukiwane


sprzedawca
sekretarka
informatyk
budowlaniec
bez doświadczenia
pracownik biurowy

gdzie aplikujemy


do pracy
do sklepu

według firm


bank
castorama
tesco
inne firmy

galeria


galeria cv
papeterie

waszym zdaniem


forum
opinie o nas

zawody a - z


spis alfabetyczny

nasz serwis


dlaczego za darmo?
kontakt

wyszukiwarka


Twoja wyszukiwarka

List motywacyjny i CV tytułem wstępu

Oddajemy w Wasze ręce największy tematyczny polski serwis dotyczący w głównej mierze dokumentów aplikacyjnych takich jak: list motywacyjny, podanie o pracę, CV, życiorys, portfolio itp. Znajdą tu Państwo nie tylko porady jak napisać dobry list motywacyjny rzeczowe i profesjonalne CV, ale także wiele innych zagadnień związanych z pracą i jej poszukiwaniem, rekrutacją (np. rozmowa kwalifikacyjna) oraz podnoszeniem swych umiejętności i kwalifikacji zawodowych.

Edukacja pracy to jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin oświatowych, bardzo potrzebna zwłaszcza w czasach gdy trudno o dobrą pracę. Nie chcemy zostać w tyle, dlatego postaramy się na bieżąco informować o trendach i potrzebach rynku pracy. Dlatego omówimy zagadnienia z tak popularnych dziś tematów jakimi są niewątpliwie: public relations (PR - pijar), socjotechnika, mowa ciała, a także samoanaliza i analiza rynku pracy.


Pragniemy także zaznaczyć, iż pełny dostęp do WSZYSTKICH informacji jest BEZPŁATNY i nie wymaga logowania.

mini dokumenty aplikacyjne Na wstępie przedstawmy prces powstawania dokumentów aplikacyjnych. Wszystkie elementy tego układu zostały opisane w naszym serwisie. Zwrócono baczną uwagę na schemat powstawania pism rekrutacyjnych. Napisanie prostego niby druczku, to nie taka błaha i banalna sprawa. We wprowadzeniu mówiliśmy już o tym, iż nasze pisma (praca i stanowisko, które pośrednio dzięki nim uzyskamy) mogą mieć wpływ nie tylko na losy jednostki, ale i większych społeczności. Tak więc to co sklecimy w naszym liście motywacyjnym i to co wypunktujemy w autorskim CV rzutować może na wiele istnień ludzkich. Zróbmy wobec tego to dobrze.

Jak widać na załączonym rysunku tworzenie pism aplikacyjnych nie koniecznie musi się rozpocząć, gdy utacimy pracę, albo nasze stanowisko wisi na włosku. Pójdźmy o krok dalej i miejmy "zaplecze". Zaplecze możliwości przemyślanych zawczasu i gotowy materiał do działania. Wręczenie CV to jednak nie koniec drogi, samodzielnie ustal jaka ma być Twoja przyszłość i Twoich bliskich. Walcz o nią z godnością nie dając się cisnącemu się zewsząd złu i draństwu oraz gonitwie za kawałeczkiem dziurawego - skądinąd - sera.

Życzymy miłego korzystania z serwisu, a przede wszystkim powodzenia w znalezieniu i utrzymaniu dobrej pracy.


Zespół Redakcyjny


Na dobry początek list motywacyjny kierowcy. Jest to dokument pisany z przymróżeniem oka - tak na dobry początek.

Przykład - kierowca TIR-a

Arkadiusz Jelcz
ul. Szalonych Kierowców 23 m. 78
45-787 Prawoślazy
tel. 923 55 55

Kierownik Działu Kadr
Spedycja Polska S.A.
Zgorzelec

Szanowni Państwo!

Podczas rozmowy przez CB-radio z Waldemarem Pomykaczem (pseudonim Ekspress) - kierowcą z Państwa firmy - w okolicach Kłobucka, dnia 31 lutego bieżącego roku dowiedziałem się, że w Państwa firmie byłoby możliwe zatrudnienie kilku dodatkowych kierowców.

Od piętnastu lat, sześciu miesięcy i dwudziestu czterech dni pracuję jako kierowca ciężarówek i ciągników siodłowych w firmie Trans Speed Crasch Test Dummies Destruction. Firma ta już nie długo padnie ofiarą przejęcia (niektórzy mówią "kupna") przez zagraniczne konsorcjum, a ja bardzo nie chcę pracować dla obcych imperialistów. Niepokoi mnie to, że aż tyle polskich firm daje się połknąć zachodnim gigantom. Słyszałem - i dobrze to sprawdziłem - że Wasza firma jest całkowicie polska, z polskim kapitałem i polskimi kierowcami. Wiem, że uczciwie płacićie ZUS i inne świadczenia, dbacie o tabor, bazę transportową, a przede wszystkim o "żywe złoto" jakimi są kierowcy TIR-ów. Chcę pracować u Was i dlatego postanowiłem napisać list motywacyjny.

Jestem uczciwym kierowcą, nie oszukuję na paliwie, dietach, noclegach i nie łamię przepisów ruchu drogowego, celnych jak i wszelkich innych praw państwowych. Pociąga to jednak za sobą konsekwentny fakt, że pracuję (jeżdżę) zgodnie z obowiązującymi prawami dotyczącymi kierowców tirowców. Jeżdżę ile trzeba, jak trzeba, a zarazem śpię i wypoczywam, oraz daję odpocząć maszynie jak ustawa przewiduje. Myślę, że to jest dla Państwa zrozumiałe i spotka się z docenianiem.

Jestem dyspozycyjny na warunkach ludzkich. Znaczy to, że nie zostawiam rodziny na długie okresy czasu. Praca ma zapewnić mi chleb, ale nie jest dla mnie środkiem do wzbogacenia się. Jeśli chcą mieć Państwo u siebie dobrego kierowcę i uczciwego pracownika - proszę o kontakt.Z wyrazami szacunku

Arkadiusz JelczWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

"Praca ma służyć Tobie, a nie Ty jej."


SERWIS PREZENTUJE JEDYNIE PRZYKŁADY, KTÓRE MOŻNA WYKORZYSTAĆ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. MATERIAŁY TU PRZEDSTAWIONE MAJĄ WYŁĄCZNIE CHARAKTER OGÓLNOORIENTACYJNY I POGLĄDOWY. WSZYSTKIE PRZEDSTAWIONE TU LISTY MOTYWACYJNE, CV I INNE DOKUMENTY SĄ FIKCYJNE, JAK I ZAWARTE W NICH DANE OSOBOWE I ADRESOWE.

Copyright© 1999 - Wydawnictwo Chelonia Art Studio - Projektowanie stron internetowych
Złoty Sklep