TA DOMENA JEST NA SPRZEDAŻ

tel. 603 977 603

LIST MOTYWACYJNY

www.listmotywacyjny.pl

profesjonalnie
rzeczowo
za darmo

"W każdym piśmie widnieje problem konkretnej osoby, sęk w tym by ją czytający czytając dostrzegł"   C.J. Borrow


adsense
wyszukiwarka


Twoja wyszukiwarka

działy poradnika


strona główna
wstęp
komu i po co?
zanim zaczniesz pisać
schemat
dobór słów
czego unikać, chwalić się?
10 podstawowych rad
curriculum vitae
jak napisać cv
podanie o pracę
życiorys
rozmowa kwalifikacyjna
doradztwo personalne
najczęstsze pytania
historia
humor

adsense
pokrewne artykuły


wizytówka
portfolio
zbiór artykułów
inne pisma
referencje

powiadamianie


wyślij adres znajomemu
podaj adres e-mail:

najpopularniejsze


sekretarka
nauczyciel (list)
nauczycielka (CV)
sprzedawca
spawacz
lekarz rodzinny
stolarz (humor)
murarz (l)
inżynier budowlany
kucharz
przedstawiciel handlowy

wzory


cv wzór
wzory cv
list motywacyjny wzór

szablony


cv szablony
list motywacyjny szablony

przykłady listów


list motywacyjny przykład
przykłady listów
list motywacyjny grafika

przykłady CV


przykład CV
przykłady CV
curriculum vitae grafika

format pdf


list motywacyjny pdf
curriculum vitae pdf

w innych językach


po angielsku
po niemiecku
inne języki

poszukiwane


sprzedawca
sekretarka
informatyk
budowlaniec
bez doświadczenia
pracownik biurowy

gdzie aplikujemy


do pracy
do sklepu

według firm


bank
castorama
tesco
inne firmy

galeria


galeria cv
papeterie

waszym zdaniem


forum
opinie o nas

zawody a - z


spis alfabetyczny

nasz serwis


dlaczego za darmo?
kontakt

wyszukiwarka


Twoja wyszukiwarka

List motywacyjny - szablony

szablon listu miniaturka

najprostszy szablon listu motywacyjnego dla opornych

Aby głębiej wniknąć co i jak zachęcamy do odwiedzenia stron ułatwiających wpisywanie danych w szablonach, będą to przede wszystkim: koncepcja oraz podstawy. Treści tam zawarte dotyczą zarówno tworzenia listów motywacyjnych jak również pracy nad curriculum vitae (CV). Jeśli chcielibyście się Państwo posiłkować gotowcami polecamy do wglądu przykłady listów motywacyjnych pamiętając przy tym aby przygotowywać swoją wersję autorską, a nie zrzynać wszystko po kolei. Poniżej szablon w wersji minimum, mało treści, ale nikogo nim nie obrazimy. Po prawej znajduje się również miniaturka szablonu listu motywacyjnego w wersji obrazkowej prowadząca do grafiki jpg.DATA I MIEJSCE NAPISANIA

DANE OSOBOWE
ORAZ DANE
KONTAKTOWE
OSOBY APLIKUJĄCEJ

DANE
ADRESATA
PISMA


ZWROT GRZECZNOŚCIOWYTREŚC WŁAŚCIWA

Zdanie 1: napisz skąd się dowiedziałeś o tej posadzie.
Zdanie 2: wyjaśnij dlaczego szukasz akurat tej posady.
Zdanie 3: wykaż na swoje mocne strony.
Zdanie 4: wskaż dlaczego firma odniesie korzyści zatrudniając właśnie Ciebie.
Zdanie 5: opisz krótko swoje największe dokonania.
Zdanie 6: kończące, mające zachęcić do zatrudnienia Twojej osoby.
Zdanie 7: wyraź gotowość przybycia na spotkanie.

Pamiętaj o akapitach!
Zwrot grzecznościowy

Wydrukuj swoje imię i nazwisko

Podpisz się
Ta sentencja musi być: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).bogatszy szablon listu motywacyjnego

Dokument może być wydrukowany na papierze firmowym, możemy także uwzględnić naszą podobiznę w formie zdjęcia. Z tym, że jeśli przedkładamy i list motywacyjny i curriculum vitae zostawmy te bajery dla CV, a list wykonajmy standardowo na białej, maszynowej karcie fomatru A4.

Żródłem, z którego się dowiedziałeś o wakacie niekoniecznie musi być ogłoszenie w prasie, radiu, telewizji, czu Internecie. Żródłem może być osoba i jej wypowiedź (zwasze warto zaznaczyć kto to był), a także spostrzegawcze oko - mogłeś przechodzić koło nowo otwartego sklepu lub zauważyć kadrę rekrutującą na korytarzu biurowca. Napisz to.

Wykaż pobudki z jakich się ubiegasz o nową pracę. Oczywiście może to być przeprowadzka w inne miejsce lub po prostu zwolnienie (jeśli z Twojej winy to uważaj!), albo likwidacja zakładu. Dobrą pobuką może być chęć pogłębienia znajomości branży, nabycie doświadczenia, czy specyficznych umiejętności, a następnie - co jasne jak słońce - ich wykorzystanie w nowym miejscu pracy. Ważne, abyś zaznaczył nie tyle co dla Ciebie jest ważne, ale co może zyskać..., wróć, co zyska firma po Twoim zatrudnieniu.

Nie ma sensu powtarzanie też treści z CV - jeśli też je składasz w kadrach, ale jeżeli masz jakiś wyjątkowy smaczek warto go uwypuklić.

Główny temat listu motywacyjnego to tak naprawdę nie starania o posadę ale sprzedaż samego siebie, jako wartości niezbędnej przedsiębiorstwu. Tylko proszę, nie przesadź.

Napisz taże jakie są Twoje relacje ze współpracownikami, przełożonymi i personelem niższym rangą. Za co cenią Cię przyjaciele i rodzina. Wykaż jakie są Twoje największe atuty, talenty, zdolności. Zachowaj przy tym skromność i dystans do samego siebie.

Zobaczmy wobec tego szablon w działaniu.


Warszawa, 31.05.2016 r.


Mirosława Rychlińska-Żaba
ul. Dokumentacji biurowej 22/221
zabunka@wwp.pl
tel. 987 31311
data ur. 11.11.1996 r.Dział Rekrutacji
MEGA INVESTRUM TITANUM S.A.
Skwer Olbrzymich Interesów 5
45-652 Kraków


Szanowni Państwo!    Odpowiadam na ogłoszenie zamieszczone w programie "Dookoła Pracy" w Warszawskiej Telewizji Regionalnej w dniu 5 sierpnia bieżącego roku. Akurat jestem w trakcie poszukiwań pracy w branży farmaceutycznej. Właśnie ukończyłam ostatni rok studiów i bronię pracy magisterskiej na kierunku farmacja i medycyna pracy. Chętnie związałabym swoją przyszłość zawodową z firmą o dużej renomie z perspektywami rozwoju, której dobre imię rozsławię.

    Jestem osobą zdyscyplinowaną, chętnię się uczę i jestem na bieżąco z nowościami i trendami w branży. Od dwóch lat uczestniczę w programie Europejskiego Centrum Badawczego "FARMACJA XXI WIEK", gdzie nabywam praktycznego doświadczenia. Zostałam wyróżniona nagrodą im. Henry'ego Browna dla młodych farmaceutów przyznawaną na corocznym zlocie Teamu Pharazon w Nowym Yorku. Swoją pracowitością i energią z pewnością wniosłabym spory wkład w rozwój Mega Investrum Titanum S.A.

    Na co dzień jestem osobą pogodną o pozytywnym nastawieniu do ludzi i otaczjącej mnie rzeczywistości. U ludzi cenię sobie szczerość i dobre rady. Sama także chętnię na miarę swojej wiedzy i umiejętności służę pomocą innym, nie tylko na polu zawodowym.

    Z przyjemnością opowiem Państwu więcej na rozmowie rekrutacyjnej i przedstawię moje portfolio.

Z poważaniem

Mirosława Rychlińska-Żaba
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym CV w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).Jako dane kontaktowe podajemy oczywiście adres i telefon, możemy e-mail, ewentualnie adres własnej strony www, ewentualnie Skype. Wykluczone podawanie numeru gadu-gadu, kontaktu na Naszej klasie, czy Twitterze, no chyba, że zamierzamy podjąć pracę w przedszkolu (jako wychowanek) lub na portalu społecznościowym. Podanie kontaktu na tego typu portalach nie świadczyło by o naszej powadze, a pracodawca mógłby się zastanawiać czy czasami nie będziemy siedzieć na Facebooku, a nie należycie spełniać swe pracownicze obowiązki. Podanie daty urodzenia nie jest niezbędne, a czasami nawet firmy przeprowadzające nabór zabraniają jej umieszczać na liście motywacyjnym i curriculum vitae.
"Praca ma służyć Tobie, a nie Ty jej."


SERWIS PREZENTUJE JEDYNIE PRZYKŁADY, KTÓRE MOŻNA WYKORZYSTAĆ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. MATERIAŁY TU PRZEDSTAWIONE MAJĄ WYŁĄCZNIE CHARAKTER OGÓLNOORIENTACYJNY I POGLĄDOWY. WSZYSTKIE PRZEDSTAWIONE TU LISTY MOTYWACYJNE, CV I INNE DOKUMENTY SĄ FIKCYJNE, JAK I ZAWARTE W NICH DANE OSOBOWE I ADRESOWE.

Copyright© 1999 - Wydawnictwo Chelonia Art Studio - Projektowanie stron internetowych
Złoty Sklep