TA DOMENA JEST NA SPRZEDAŻ

tel. 603 977 603

LIST MOTYWACYJNY

www.listmotywacyjny.pl

profesjonalnie
rzeczowo
za darmo

"W każdym piśmie widnieje problem konkretnej osoby, sęk w tym by ją czytający czytając dostrzegł"   C.J. Borrow


adsense
wyszukiwarka


Twoja wyszukiwarka

działy poradnika


strona główna
wstęp
komu i po co?
zanim zaczniesz pisać
schemat
dobór słów
czego unikać, chwalić się?
10 podstawowych rad
curriculum vitae
jak napisać cv
podanie o pracę
życiorys
rozmowa kwalifikacyjna
doradztwo personalne
najczęstsze pytania
historia
humor

adsense
pokrewne artykuły


wizytówka
portfolio
zbiór artykułów
inne pisma
referencje

powiadamianie


wyślij adres znajomemu
podaj adres e-mail:

najpopularniejsze


sekretarka
nauczyciel (list)
nauczycielka (CV)
sprzedawca
spawacz
lekarz rodzinny
stolarz (humor)
murarz (l)
inżynier budowlany
kucharz
przedstawiciel handlowy

wzory


cv wzór
wzory cv
list motywacyjny wzór

szablony


cv szablony
list motywacyjny szablony

przykłady listów


list motywacyjny przykład
przykłady listów
list motywacyjny grafika

przykłady CV


przykład CV
przykłady CV
curriculum vitae grafika

format pdf


list motywacyjny pdf
curriculum vitae pdf

w innych językach


po angielsku
po niemiecku
inne języki

poszukiwane


sprzedawca
sekretarka
informatyk
budowlaniec
bez doświadczenia
pracownik biurowy

gdzie aplikujemy


do pracy
do sklepu

według firm


bank
castorama
tesco
inne firmy

galeria


galeria cv
papeterie

waszym zdaniem


forum
opinie o nas

zawody a - z


spis alfabetyczny

nasz serwis


dlaczego za darmo?
kontakt

wyszukiwarka


Twoja wyszukiwarka

CV - przykłady

przykłady cv małe

Przykłady - a Twoje własne dokonania


Umieszczając w naszym wortalu liczne przykłady CV staraliśmy oddać się możliwie szerokie spektrum naszego rynku pracy i zapotrzebowań na dokumenty aplikacyjne. Dlatego przykłady pochodzą z wielu branż i stanowisk, tak aby jak najszerzej zarysować temat poprawnego konstruowania autorskiego CV. Jeżeli chcieliby Państwo zobaczyć wzór pisma dla posady nie uwzględnionej w naszej bazie prosimy o kontakt, chętnie za pisemną zgodą także przedstawimy Wasze dokumenty. Tymczasem prosimy uważnie zapoznać się z pismami poniżej pamiętając przy tym, aby skrupulatnie oddać przebieg swej pracy - doświadczenia zawodowego, wykształcenia i innych folderów uwzględnianych w curriculum vitae.

Materiał poglądowy - zawody i stanowiska

przykłady dla piekarza, cukiernika, ciastkarza
Dla wszystkich tych zawodów stworzyliśmy komplety dokumentów. Profil zawodowy osób parających się tymi zawodami jest podobny. Podobne także cechy charakteru i umiejętności przydają się w pracy ludzi z branży piekarniczo-cukierniczej. Podobieństwo szkół i kierunków. Talenty osób i wymagania im stawiane także są zbieżne i dobrze charakteryzują tę gałąź biznesu. Przykłady konkretne zamieściliśmy chociażby tu i tu.
praca w biurze
Pracownik biurowy - szeroko pojęte stanowisko, agent ubezpieczeniowy, urzędnik. Osoby pracujące w tych działach gospodarki mają wiele ze sobą wspólnego. Musi je cechować miłe obycie - jak w sumie każdego z nas - dobry kontakt z klientem, dobra znajomość ogólnych przepisów z zakresu prawa pracy, znajomość kodeksu pracy. Wspólnym wymaganiem jest z pewnością obsługa komputera i urządzeń peryferyjnych, czyli skanerów, faksu, tabletów, drukarek, ploterów itp. Zapoznajmy się wobec tego z przykładami dla tych zawodów tu.
kontakt z klientem
Jak ludzie z powyższych profesji (praca w biurze) powinny posiadać dobry kontakt z petentem, tak samo i osoby, które wymienimy teraz. Różnica polega jednak na tym, że w pierwszym przypadku to my musimy coś załatwić u nich (jesteśmy cisi i pokorni, żeby nas za drzwi nie wyrzucili), a w drugim to my jesteśmy panami sytuacji i marudzimy, i grymasimy, i jęczymy... . Komu? Handlowcowi, doradcy klienta, sprzedawcy, ekspedientowi itd. Dlatego spójrzmy na CV tych zawodów tu.
inne stanowiska
Pełna lista posiadanych dokumentów aplikacyjnych znajduje się w spisie (lewy dolny róg strony). Nie omieszkamy również zaznaczyć, że stworzyliśmy pisma specjalnie dla wielu znanych na polskim (i nie tylko) rynku przedsiębiorstw. Bardzo często szukamy pracy np. w Biedronce, Tesco, Fiacie czy Praktikerze - przykłady CV czekają.

Jak to wszystko ładnie poukładać

Jeśli wiedzą już Państwo co chcą napisać. Poznali wszystkie smaczki tworzenia własnego curriculum vitae, to być może teraz zastanawiają się Państwo jak to wszystko ładnie na kartce zmieścić. Służymy pomocą. W dziale wzory CV pokazano kilka przykładów jak właściwie rozplanować nasze CV aby profesjonalnie i ładnie wyglądało, a pracodawca był oczarowany. Możemy użyć naszego zdjęcia, papieru firmowego, generalnie nasze curriculum vitae pozwala na większą dowolność niż prosty, pisany na białym papierze bez obrazków list motywacyjny. Zapraszamy również do miejsca zajmującego się portfolio, a także wizytówkami. Zamieszczono tam wiele ciekawych, cennych i zaskakujących informacji oraz bezmiar rad i "knifów" do wykorzystania.
"Praca ma służyć Tobie, a nie Ty jej."


SERWIS PREZENTUJE JEDYNIE PRZYKŁADY, KTÓRE MOŻNA WYKORZYSTAĆ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. MATERIAŁY TU PRZEDSTAWIONE MAJĄ WYŁĄCZNIE CHARAKTER OGÓLNOORIENTACYJNY I POGLĄDOWY. WSZYSTKIE PRZEDSTAWIONE TU LISTY MOTYWACYJNE, CV I INNE DOKUMENTY SĄ FIKCYJNE, JAK I ZAWARTE W NICH DANE OSOBOWE I ADRESOWE.

Copyright© 1999 - Wydawnictwo Chelonia Art Studio - Projektowanie stron internetowych
Złoty Sklep